LO KTK Złotym Liceum 2019

Już po raz kolejny znaleźliśmy się w gronie najlepszych liceów ogólnokształcących w Polsce. Tegoroczny ranking liceów 2019 organizowany przez Perspektywy potwierdza, że solidna praca i nauka popłacają – trzymamy poziom.

Jesteśmy w czołówce polskich liceów ogólnokształcących od 2012 roku, kiedy to po raz pierwszy otrzymaliśmy status Złotej Szkoły. Powtarzamy ten sukces do dziś. Tylko w 2014 roku zajęliśmy 103 miejsce w Polsce, co sprawiło, że przyszło nam nosić miano szkoły srebrnej, a nie złotej. Obecnie tytuł złotej szkoły otrzymuje 200 najlepszych szkół.

Jesteśmy dumni z naszych uczniów i nauczycieli. Wszyscy razem pracujemy na sukces szkoły, jej powodzenie oraz rozwój osobisty i kariery naszych uczniów a później absolwentów.

Także i Twoim udziałem może być nasz wspólny sukces. Zapraszamy do szkoły. Podejmij wyzwanie i sprawdź się w rekrutacji.